Ana Sayfa

YÖNETİM VE DESTEK

Web sitesi ile ilgili sorunlarınız için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ye mail atınız. 0532 604 57 79 

Paneli Aç

Devam Eden Projeler

Firmamızın inşaatına devam ettiği projeler için tıklayınız. devamı...

TAMAMLANAN PROJELER

Firmamızın tamamlamış olduğu projeler. Devamı...

UĞURCAN OYUNCAK

Uğurcan Oyuncak sitemize gitmek için tıklayınız. . Devamı...

UĞURCAN TEKSTİL YAPI İNŞAAT

Son teknoloji ile yapılmış olan evlerimiz birinci sınıf malzemeye  işçilik ile  siz  değerli  mşterilerimize kaliteli bir yaşam sunar..
Beton -Arma asmolen duvarlar kaba üstü  alçı pan kartonpiyer, plastik boyalı,mutfak dolapları  mebran kapak parlak yüzey ..
Islak zeminlerimiz seramik ,oda içi yerler laminant parke, pencereler PVC, oda kapıları amerikan panel kapı,ev kapınız son sistem kilit dizaynı ve teknoljiye uygun çizgilerle .

Eşsis doğa manzarasıve kalıtesıyle  siz değerli müşterilerimize .

Huzurlu bir yaşam sunar..

devamı için...

GALERİ

Yaşanacak mekanlar için

Yaşanacak Mekanlar

Ugr Karadeniz yapı siz  değerli müşterilerimiz için yaşanacak mekanlar inşa eder..  
Devamı..

 

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk Bilinci

 Günümüzde yaşam koşullarının geldiği noktada sosyal refahın korunması adına kurumlara büyük sorumluluklar düşmektedir. Çevre, sağlık, eğitim, ekonomi gibi temel yaşamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarlılıklar, toplumsal refah seviyesinin artırılmasında büyük rol oynamaktadır.  
Devamı...

 

Çevresel Bilinç

Çevresel Bilinç

 Ugr Karadeniz Yapı İnşaat, çevre konusunda çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Tüm projelerinde çevresel atığa, fiziksel veya kimyasal kirliliğe yol açabilecek tüm unsurları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Projelerinde yer verdiği geniş yeşil alanlar ile daima nefes alan ve aldıran mekanlar yaratma çabasında olan Ugr Karadeniz Yapı İnşaat, sağlıklı toplumlar için mutlaka temiz bir çevre gerektiğine inanmaktadır.
 Devamı..

 

Eğitim Bilinci

Eğitim Bilinci

Sağlıklı bir toplum için eğitimi de olmazsa olmaz olarak gören Ugr Karadeniz Yapı İnşaat, bilinçli toplumların iyi eğitimli gençler tarafından oluşturulacağına inanmakta, katkıda bulunduğu okul ve derslik inşaatlarının yanı sıra, bireysel desteklerle de gençlerin iyi eğitim alması için gerekli duyarlılığı göstermektedir.Kurulduğu günden bugüne sosyal sorumluluk çalışmalarını titizlikle sürdüren Ugr Karadeniz Yapı İnşaat, bu alandaki faaliyetlerini artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir. Devamı..

 

BAŞKANIN MESAJI

Gayrimenkul sektörünün öncü şirketi olmak, ileri teknoloji kullanımıyla inşaat süreçlerindeki kaliteyi ve sürati arttıracak uygulamaları hayata geçirerek için çalışıyoruz.

Fevzi UĞUR

Faaliyet Alanlarımız

  • Betonarme İmalatı
  • Tuğla - Gazbeton Duvar Örülmesi
  • Alçıpan İmalatları
  • Makineli Sıva
  • Makineli Şap İmalatı
  • Dış Cephe Mantoloma
  • Boya, Seramik,Tadilat