KURUMSAL

YÖNETİM VE DESTEK

Web sitesi ile ilgili sorunlarınız için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ye mail atınız. 0532 604 57 79 

Paneli Aç

Tarihçe

UĞURCAN TEKSTİL YAPI İNŞAAT

Uğurcan Tekstil Yapı İnşaat Sanayi 40 yıllık deneyimini günümüz çağdaş mimarisi ile birleştirerek, mimarinin en güzel örneklerini yansıtan birçok yapının altına adını yazdırmıştır.
Sağlam temeller üzerine kurulan ve yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan Uğurcan Tekstil Yapı İnşaat, kalite ve güveni harmanlayarak oluşturduğu projeleri başarılı bir şekilde sonlandırmanın her zaman gururunu yaşamaktadır. Her yeni Uğurcan Tekstil Yapı İnşaatilk günkü heyecan ve enerji ile projelendirilerek hayata geçirilir. Sadece bir bina değil kaliteli bir yaşam alanı oluşturmaya çalışılarak, yapılara hayat veren bir anlayışla projeler tamamlanır. Ve sonunda yaşam standartlarını yükseltecek, her ayrıntının düşünüldüğü yeni bir 'yaşam alanı' daha inşa edilmiştir…
Ülkemizin içerisinde bulunduğu deprem kuşağını da göz önüne aldığımızda bu yaşam alanlarının önemi kat kat artmaktadır. Uğurcan Tekstil Yapı İnşaatİnşaat Grubu olarak tecrübemizi, dinamik ve genç beyinlerle birleştirerek, günümüz teknoloji ve yeniliklerini her zaman takip edip bu yenilikleri projelerimizin her aşamasından kullanarak, içerisinde bulunduğumuz deprem tehlikesini en aza indirmek ve daire sahiplerimizi güvenli bir yaşamla tanıştırmak firmamızın yapı sektöründeki ilk ve en önemli amacıdır.
Her yeni projesini bu anlayış ile sonlandıran firmamız 1960'lı yıllardan itibaren inşaat sektöründe çalışmalarını yürütmektedir. 90'lı yılların başında şirketleşmeye gidilerek 'Uğurcan Tekstil Yapı İnşaatİnşaat Sanayi Turizm Dış Tic. Ltd. Şti' kurulmuş, sektördeki faaliyetlerimiz hızlı ve güvenli şekilde halen devam etmektedir.

 

Fevzi UĞUR